Files and Folders (1.0.0) - en to el translation catalogue (32 entries)

en: Delete
el: Διαγραφή

en: Groups
el: Ομάδες

en: Actions
el: Ενέργειες

en: Subscribe
el: Εγγραφή

en: Public
el: Δημόσιες

en: Download
el: Λήψη

en: File
el: Αρχείο

en: Edit
el: Επεξεργασία

en: Date
el: Ημερομηνία

en: Size
el: Μέγεθος

en: Reset
el: Επαναφορά

en: Name
el: Όνομα

en: Save
el: Αποθήκευση

en: Default
el: Προεπιλεγμένο

en: Move
el: Μετακίνηση

en: File Size
el: Μέγεθος αρχείου

en: Custom
el: Προσαρμοσμένο

en: Visibility
el: Ορατότητα

en: Desc
el: Φθί

en: Users
el: Χρήστες

en: Notifications
el: Ειδοποιήσεις

en: Folders
el: Φάκελοι

en: Folder
el: Φάκελος

en: Sort by
el: Ταξινόμηση κατά

en: Apply
el: Εφαρμογή

en: File Name
el: Όνομα Αρχείου

en: Offset
el: Αντιστάθμιση

en: About
el: Περί

en: Folder Name
el: Όνομα Φακέλου

en: Items per page
el: Είδη ανά σελίδα

en: - All -
el: - Όλα -

en: Asc
el: Αύξ
