Files and Folders (1.0.0) - en to gl translation catalogue (26 entries)

en: Delete
gl: Borrar

en: Private
gl: Privado

en: Groups
gl: Grupos

en: Actions
gl: Accións

en: Subscribe
gl: Suscribirse

en: Public
gl: Público

en: Download
gl: Descargar

en: File
gl: Ficheiro

en: Edit
gl: Editar

en: Date
gl: Data

en: Size
gl: Tamaño

en: Reset
gl: Reiniciar

en: Name
gl: Nome

en: Save
gl: Gardar

en: Default
gl: Predeterminado

en: Move
gl: Mover

en: File Size
gl: Tamaño do Ficheiro

en: Custom
gl: Personalizado

en: Visibility
gl: Visibilidade

en: Users
gl: Usuarios

en: Sort by
gl: Ordenar por

en: Apply
gl: Aplicar

en: Offset
gl: Desprazamento

en: About
gl: Información

en: Items per page
gl: Elementos por páxina

en: - All -
gl: - Todo -
