Files and Folders (1.0.0) - en to gu translation catalogue (15 entries)

en: Delete
gu: કાઢી નાખો

en: Private
gu: ખાનગી

en: Groups
gu: જૂથો

en: Actions
gu: ક્રિયાઓ

en: Public
gu: જાહેર

en: Edit
gu: સંપાદિત કરો

en: Date
gu: તારીખ

en: Size
gu: માપ

en: Name
gu: નામ

en: Save
gu: સાચવો

en: Default
gu: મૂળભૂત

en: Visibility
gu: દ્રશ્યતા

en: Users
gu: વપરાશકર્તાઓ

en: Apply
gu: લાગુ કરો

en: About
gu: વિશે
