Files and Folders (1.0.0) - en to hi translation catalogue (25 entries)

en: Delete
hi: मिटायें

en: Private
hi: व्यक्तिगत

en: Groups
hi: समूह

en: Actions
hi: क्रियाएँ

en: Subscribe
hi: सदस्यता लें

en: Public
hi: सार्वजनिक

en: Download
hi: डाउनलोड

en: File
hi: फ़ाइल

en: Edit
hi: संपादित करें

en: Date
hi: तारीख

en: Size
hi: आकार

en: Reset
hi: दोबारा से स्थापित करें|

en: Name
hi: नाम

en: Save
hi: संरक्षित करें

en: Default
hi: डीफॉल्ट

en: Move
hi: चाल

en: Custom
hi: मनपसंद

en: Visibility
hi: दर्शनीयता

en: Desc
hi: अवरोही

en: Users
hi: प्रयोक्ता

en: Sort by
hi: क्रमबद्ध द्वारा

en: Apply
hi: लागू करें

en: About
hi: के बारे में

en: Items per page
hi: विषय प्रति पृष्ठ

en: - All -
hi: -सभी-
