Files and Folders (1.0.0) - en to hr translation catalogue (24 entries)

en: Delete
hr: Ukloni

en: Private
hr: Privatno

en: Groups
hr: Grupe

en: Actions
hr: Akcije

en: Subscribe
hr: Prijavi se

en: Public
hr: Javno

en: Download
hr: Preuzimanje

en: File
hr: Datoteka

en: Edit
hr: Uredi

en: Date
hr: Datum

en: Size
hr: Veličina

en: Reset
hr: Poništi

en: Name
hr: Naziv

en: Save
hr: Spremi

en: Default
hr: Zadano

en: Custom
hr: Prilagođeno

en: Visibility
hr: Vidljivost

en: Desc
hr: Silazno

en: Users
hr: Korisnici

en: Notifications
hr: Obavijesti

en: Sort by
hr: Rasporedi po

en: Apply
hr: Primjeni

en: About
hr: Opis

en: Asc
hr: Uzlazno
