Files and Folders (1.0.0) - en to hu translation catalogue (40 entries)

en: Delete
hu: Törlés

en: Private
hu: Rejtett

en: Groups
hu: Csoportok

en: Actions
hu: Műveletek

en: Subscribe
hu: Feliratkozás

en: Public
hu: Nyilvános

en: Download
hu: Letölt

en: File
hu: Fájl

en: Edit
hu: Szerkesztés

en: Date
hu: Dátum

en: Size
hu: Méret

en: Reset
hu: Alaphelyzet

en: Name
hu: Név

en: Save
hu: Mentés

en: Default
hu: Alapértelmezés

en: Move
hu: Mozgatás

en: File Size
hu: Fájlméret

en: Custom
hu: Egyéni

en: Visibility
hu: Láthatóság

en: Desc
hu: Csökk

en: Users
hu: Felhasználók

en: Notifications
hu: Értesítések

en: Folders
hu: Mappák

en: Folder
hu: Mappa

en: Sort by
hu: Rendezés

en: Teams
hu: Csapatok

en: Apply
hu: Alkalmaz

en: File Name
hu: Fájlnév

en: Offset
hu: Eltolás

en: About
hu: Leírás

en: Restricted
hu: Korlátozott

en: Folder Name
hu: Könyvtárnév

en: Do not send notifications for this update.
hu: Ne küldjön értesítéseket erről a módosításról.

en: File Type
hu: Fájl típusa

en: Items per page
hu: Elemek száma oldalanként

en: - All -
hu: – Mind –

en: Asc
hu: Növ

en: Choose some options
hu: Kiválasztható pár lehetőség

en: File saved successfully.
hu: A fájl sikeresen elmentve.

en: Show Details
hu: Részletek megjelenítése
