Files and Folders (1.0.0) - en to lv translation catalogue (30 entries)

en: Delete
lv: Dzēst

en: Private
lv: Privāts

en: Groups
lv: Grupas

en: Actions
lv: Darbības

en: Subscribe
lv: Pierakstīties

en: Public
lv: Publisks

en: Download
lv: Lejuplādēt

en: File
lv: Fails

en: Edit
lv: Labot

en: Date
lv: Datums

en: Size
lv: Izmērs

en: Reset
lv: Attīrīt

en: Name
lv: Nosaukums

en: Save
lv: Saglabāt

en: Default
lv: Noklusējuma

en: Move
lv: Pārvietot

en: File Size
lv: Faila Izmērs

en: Custom
lv: Pielāgots

en: Visibility
lv: Redzamība

en: Desc
lv: Dilst.

en: Users
lv: Lietotāji

en: Notifications
lv: Paziņojumi

en: Folders
lv: Mapes

en: Folder
lv: Mape

en: Sort by
lv: Kārtot pēc

en: Apply
lv: Apstiprināt

en: Offset
lv: Atkāpe

en: About
lv: Par

en: Items per page
lv: Vienumi vienā lapā

en: - All -
lv: - Visi -
