Files and Folders (1.0.0) - en to mn translation catalogue (17 entries)

en: Delete
mn: Устгах

en: Private
mn: Хувийн

en: Groups
mn: Бүлгүүд

en: Actions
mn: Үйлдлүүд

en: Subscribe
mn: Бүртгүүлэх

en: Public
mn: Нийтийн

en: Download
mn: Татах

en: File
mn: Файл

en: Edit
mn: Засварлах

en: Date
mn: Огноо

en: Size
mn: Хэмжээ

en: Reset
mn: Анхны хэвд оруулах

en: Name
mn: Нэр

en: Save
mn: Хадгалах

en: Default
mn: Анхны утга

en: Visibility
mn: Харагдах байдал

en: Users
mn: Хэрэглэгчид
