Files and Folders (1.0.0) - en to my translation catalogue (14 entries)

en: Delete
my: ပယ်ဖျက်

en: Groups
my: အဖွဲ့များ

en: Actions
my: လုပ်ဆောင်ချက်များ

en: Download
my: ဆွဲချရယူရန်

en: File
my: ဖိုင်

en: Edit
my: ပြင်ရန်

en: Date
my: ရက်စွဲ

en: Size
my: အရွယ်အစား

en: Reset
my: မူလပုံစံအတိုင်းပြန်ထားရန်

en: Name
my: အမည်

en: Save
my: သိမ်းပါ

en: Users
my: အသုံးပြုသူများ

en: About
my: အကြောင်း

en: - All -
my: - အားလုံး -
