Files and Folders (1.0.0) - en to nl translation catalogue (38 entries)

en: Delete
nl: Verwijderen

en: Private
nl: Privé

en: Groups
nl: Groepen

en: Actions
nl: Acties

en: Subscribe
nl: Abonneer

en: Public
nl: Publiek

en: Download
nl: Downloaden

en: File
nl: Bestand

en: Edit
nl: Bewerken

en: Date
nl: Datum

en: Size
nl: Grootte

en: Reset
nl: Opnieuw instellen

en: Name
nl: Naam

en: Save
nl: Opslaan

en: Default
nl: Standaard

en: Move
nl: Verplaatsen

en: File Size
nl: Bestandsgrootte

en: Custom
nl: Aangepast

en: Visibility
nl: Zichtbaarheid

en: Desc
nl: Aflopend

en: Users
nl: Gebruikers

en: Notifications
nl: Meldingen

en: Folders
nl: Mappen

en: Folder
nl: Map

en: Sort by
nl: Sorteren op

en: Teams
nl: Ploegen

en: Apply
nl: Toepassen

en: File Name
nl: Bestandsnaam

en: About
nl: Over

en: Restricted
nl: Beperkt

en: Folder Name
nl: Mapnaam

en: Do not send notifications for this update.
nl: Stuur geen notificaties voor deze update.

en: File Type
nl: Bestandstype

en: Items per page
nl: Items per pagina

en: - All -
nl: - Alle -

en: Asc
nl: Oplopend

en: Choose some options
nl: Kies enkele opties

en: File saved successfully.
nl: Bestand succesvol opgeslagen
