Files and Folders (1.0.0) - en to nn translation catalogue (16 entries)

en: Delete
nn: Slett

en: Groups
nn: Grupper

en: Actions
nn: Handlingar

en: Download
nn: Last ned

en: File
nn: Fil

en: Edit
nn: Rediger

en: Date
nn: Dato

en: Reset
nn: Sett til standard

en: Name
nn: Namn

en: Save
nn: Lagre

en: Default
nn: Standard

en: Custom
nn: Tilpassa

en: Users
nn: Brukarar

en: Sort by
nn: Sorter etter

en: Apply
nn: Bruk

en: - All -
nn: - Alle -
