Files and Folders (1.0.0) - en to ro translation catalogue (27 entries)

en: Delete
ro: Șterge

en: Private
ro: Privat

en: Groups
ro: Grupuri

en: Actions
ro: Acțiuni

en: Subscribe
ro: Abonare

en: Download
ro: Descarcă

en: File
ro: Fișier

en: Edit
ro: Editați

en: Date
ro: Data

en: Size
ro: Mărime

en: Reset
ro: Resetează

en: Name
ro: Nume

en: Save
ro: Salvare

en: Default
ro: Implicit

en: File Size
ro: Dimensiune fișier

en: Custom
ro: Personalizat

en: Visibility
ro: Vizibilitate

en: Desc
ro: Descendent

en: Users
ro: Utilizatori

en: Notifications
ro: Notificări

en: Sort by
ro: Sortare după

en: Apply
ro: Aplică

en: Offset
ro: Decalaj

en: About
ro: Despre

en: Items per page
ro: Elemente pe pagină

en: - All -
ro: - Toate -

en: Asc
ro: Ascendent
