Files and Folders (1.0.0) - en to se translation catalogue (10 entries)

en: Delete
se: Sihko

en: Groups
se: Joavkkut

en: Download
se: Viečča fiilla

en: File
se: Fiila

en: Edit
se: Rievdat

en: Date
se: Dáhton

en: Name
se: Namma

en: Save
se: Vurke

en: Sort by
se: Sirre

en: About
se: Birra
