Files and Folders (1.0.0) - en to si translation catalogue (11 entries)

en: Delete
si: මකාදමන්න

en: Private
si: පුද්ගලික

en: Groups
si: සමූහ

en: Actions
si: ක්‍රියාදාම

en: Public
si: පොදු

en: File
si: ගොනුව

en: Edit
si: සංස්කරණය

en: Date
si: දිනය

en: Name
si: නම

en: Users
si: පරිශ්‍රීලකයින්

en: Items per page
si: පිටුවක දිස්‌වන ඒකක
