Files and Folders (1.0.0) - en to ta translation catalogue (22 entries)

en: Delete
ta: அழி

en: Private
ta: தனிப்பட்ட

en: Groups
ta: குழுமம்

en: Actions
ta: செயல்கள்

en: Subscribe
ta: சந்தா சேர்

en: Public
ta: வெளிப்படை

en: Download
ta: தரவிறக்கு

en: File
ta: கோப்பு

en: Edit
ta: மாற்று

en: Date
ta: தேதி

en: Size
ta: அளவு

en: Reset
ta: மீளமை

en: Name
ta: பெயர்

en: Save
ta: சேமி

en: Default
ta: இயல்பான

en: Custom
ta: விருப்பத்தெரிவு

en: Visibility
ta: பார்க்கக்கூடிய நிலை

en: Users
ta: பயனாளர்கள்

en: Sort by
ta: வரிசையாக

en: Apply
ta: விண்ணப்பி

en: About
ta: பற்றி

en: - All -
ta: - அனைத்தும் -
