Files and Folders (2.0.0) - en to af translation catalogue (30 entries)

en: Delete
af: Vee uit

en: Private
af: Privaat

en: Groups
af: Groepe

en: Type
af: Tipe

en: List
af: Lys

en: Actions
af: Aksies

en: Cancel
af: Kanseleer

en: Subscribe
af: Skryf in

en: Public
af: Publiek

en: Download
af: Laai af

en: File
af: Lêer

en: Edit
af: Wysig

en: Date
af: Datum

en: Size
af: Grootte

en: Search
af: Soek

en: Reset
af: Herstel

en: Image
af: Beeld

en: Settings
af: Verstellings

en: Name
af: Naam

en: Save
af: Stoor

en: Default
af: Verstek

en: Small
af: Klein

en: Large
af: Groot

en: Upload
af: Oplaai

en: Options
af: Opsies

en: Create
af: Skep

en: Visibility
af: Sigbaarheid.

en: Users
af: Gebruikers

en: Apply
af: Pas toe

en: - All -
af: - Alle -
