Files and Folders (2.0.0) - en to am translation catalogue (18 entries)

en: Delete
am: ሰርዝ

en: Groups
am: ቡድኖች

en: Type
am: ዓይነት

en: List
am: ዝርዝር

en: Actions
am: ድርጊቶች

en: Cancel
am: ሰርዝ

en: Subscribe
am: ለደምበኝነት ይመዝገብ

en: Edit
am: አርትእ

en: Date
am: ቀን

en: Search
am: ፈልግ

en: Settings
am: ቅንብሮች

en: Name
am: ስም

en: Save
am: አስቀምጥ

en: Default
am: ነባሪ

en: Custom
am: ብጁ

en: Medium
am: መካከለኛ

en: Users
am: ተጠቃሚዎች

en: Sort by
am: ደርድር
