Files and Folders (2.0.0) - en to ar translation catalogue (44 entries)

en: Delete
ar: حذف

en: Private
ar: خاص

en: Groups
ar: مجموعات

en: Type
ar: النوع

en: List
ar: لائحة

en: Actions
ar: الإجراءات

en: Cancel
ar: إلغاء

en: Subscribe
ar: اشتراك

en: Public
ar: عام

en: Download
ar: تحميل

en: File
ar: ملف

en: Edit
ar: تحرير

en: Date
ar: التاريخ

en: Size
ar: الحجم

en: Search
ar: بحث

en: Reset
ar: إعادة الضبط

en: Image
ar: الصورة

en: Settings
ar: الإعدادات

en: Name
ar: الاسم

en: Save
ar: حفظ

en: Default
ar: الافتراضي

en: Move
ar: تحريك

en: Small
ar: صغير

en: Large
ar: كبير

en: Audio
ar: الصوت

en: Upload
ar: رفع

en: Options
ar: الخيارات

en: Create
ar: أنشئ

en: Custom
ar: مخصص

en: Visibility
ar: الرؤية

en: Thumbnail
ar: النسخة المصغرة

en: Medium
ar: متوسط

en: Desc
ar: تنازلي

en: Users
ar: المستخدمين

en: Notifications
ar: الإشعارات

en: Sort by
ar: الترتيب حسب

en: Video
ar: فيديو

en: Document
ar: وثيقة

en: Apply
ar: تطبيق

en: Offset
ar: الإزاحة

en: About
ar: حول

en: - All -
ar: - الكل -

en: The size of the file in bytes.
ar: حجم الملف بوحدة Bytes

en: Asc
ar: تصاعدي
