Files and Folders (2.0.0) - en to ast translation catalogue (26 entries)

en: Delete
ast: Desaniciar

en: Type
ast: Triba

en: List
ast: Llista

en: Actions
ast: Aiciones

en: Cancel
ast: Encaboxar

en: Download
ast: Baxar

en: File
ast: Ficheru

en: Edit
ast: Editar

en: Date
ast: Data

en: Size
ast: Tamañu

en: Search
ast: Guetar

en: Reset
ast: Reafitar

en: Image
ast: Imaxe

en: Settings
ast: Preferencies

en: Name
ast: Nome

en: Save
ast: Guardar

en: Default
ast: Predefiníu

en: Small
ast: Pequeñu

en: Large
ast: Grande

en: Upload
ast: Xubir

en: Options
ast: Opciones

en: Create
ast: Crear

en: Custom
ast: Personalizáu

en: Visibility
ast: Visibilidá

en: Medium
ast: Mediu

en: Users
ast: Usuarios
