Files and Folders (2.0.0) - en to az translation catalogue (38 entries)

en: Delete
az: Sil

en: Groups
az: Qruplar

en: Type
az: Növ

en: List
az: Siyahı

en: Actions
az: Tədbirlər

en: Cancel
az: Ləğv et

en: Download
az: Yüklə

en: File
az: Fayl

en: Edit
az: Dəyiş

en: Date
az: Tarix

en: Size
az: Ölçü

en: Search
az: Axtarış

en: Reset
az: Sıfırlayın

en: Image
az: Şəkil

en: Settings
az: Quraşdırmalar

en: Name
az: Ad

en: Save
az: Saxla

en: Default
az: Susmaya görə

en: Move
az: Yerdəyişmə

en: Small
az: Balaca

en: Large
az: Böyük

en: Upload
az: Yükləmə

en: Options
az: Seçimlər

en: Create
az: Yaradıldı

en: Custom
az: Seçilmiş

en: Visibility
az: Görünüş

en: Thumbnail
az: Miniatür

en: Medium
az: Orta

en: Desc
az: azaldın

en: Users
az: İstifadəçilər

en: Sort by
az: Sırala

en: Document
az: Sənəd

en: Apply
az: Yerinə yetir

en: Offset
az: Ofset

en: About
az: Haqqında

en: Items per page
az: Səhifə başına maddələr

en: - All -
az: - Hamısı -

en: The size of the file in bytes.
az: Faylın baytla ölçüsü
