Files and Folders (2.0.0) - en to bn translation catalogue (19 entries)

en: Delete
bn: মুছে ফেল

en: Type
bn: টাইপ

en: List
bn: তালিকা

en: Cancel
bn: বাতিল

en: Download
bn: ডাউনলোড

en: File
bn: ফাইল

en: Edit
bn: সম্পাদন

en: Date
bn: তারিখ

en: Size
bn: সাইজ

en: Search
bn: অনুসন্ধান

en: Image
bn: ছবি

en: Settings
bn: সেটিংস

en: Name
bn: নাম

en: Save
bn: সংরক্ষণ

en: Default
bn: ডিফল্ট

en: Upload
bn: আপলোড

en: Medium
bn: মাঝারি

en: Users
bn: ব্যবহারকারীবৃন্দ

en: About
bn: সম্পর্কে
