Files and Folders (2.0.0) - en to bo translation catalogue (40 entries)

en: Delete
bo: བསུབ་པ

en: Groups
bo: ཚོ།

en: Type
bo: རིགས

en: List
bo: མིང་ཐོ

en: Actions
bo: བྱ་འགུལ

en: Cancel
bo: ཕྱིར་འཐེན

en: Download
bo: ཚུར་ལེན

en: File
bo: ཡིག་ཆ

en: Edit
bo: བཟོ་བཅོས

en: Date
bo: ཚེས་གྲངས

en: Size
bo: ཆེ་ཆུང

en: Search
bo: འཚོལ

en: Reset
bo: བསྐྱར་སྒྲིག

en: Image
bo: པར་རིས

en: Settings
bo: སྒྲིག་འགོད

en: Name
bo: མིང

en: Save
bo: ཉར་ཚགས

en: Default
bo: སྔར་ཡོད

en: Small
bo: ཆུང

en: Large
bo: ཆེན་པོ

en: Audio
bo: སྒྲ་འབེབས།

en: Upload
bo: ཡར་སྤྲོད

en: Options
bo: གདམ་ཚན

en: Create
bo: གསར་བཟོ

en: Custom
bo: རང་བཟོས

en: Visibility
bo: མངོན་སྟངས

en: Thumbnail
bo: བསྡུས་རིས།

en: Medium
bo: འབྲིང་པོ

en: Desc
bo: ཇེ་དམའ

en: Users
bo: སྤྱོད་མཁན

en: Sort by
bo: གོ་རིམ་གཞི་འཛིན་ས།

en: Root
bo: རྩ་བ

en: Video
bo: བརྙན་ཟློས།

en: Apply
bo: རེ་ཞུ།

en: Offset
bo: ཁ་གསབ

en: About
bo: གསལ་བཤད

en: Items per page
bo: ངོས་རེ་རེིའི་ནང་ཚན་གྱི་གྲངས

en: - All -
bo: - ཡོངས-

en: Edit @type
bo: @type་རྩོམ་སྒྲིག

en: Asc
bo: ཇེ་མཐོ
