Files and Folders (2.0.0) - en to bs translation catalogue (23 entries)

en: Delete
bs: Briši

en: Groups
bs: Grupe

en: Type
bs: Tip

en: List
bs: Izlistaj

en: Actions
bs: Akcije

en: Cancel
bs: Otkaži

en: Subscribe
bs: Pretplati se

en: Edit
bs: Izmjeni

en: Date
bs: Datum

en: Size
bs: Veličina

en: Search
bs: Pretraga

en: Image
bs: Slika

en: Settings
bs: Postavke

en: Name
bs: Ime

en: Save
bs: Sačuvaj

en: Options
bs: Opcije

en: Custom
bs: Prilagođen

en: Visibility
bs: Vidljivost

en: Medium
bs: Srednje

en: Users
bs: Korisnici

en: Notifications
bs: Obavijesti

en: Sort by
bs: Sortiraj prema

en: Apply
bs: Primjeni
