Files and Folders (2.0.0) - en to cs translation catalogue (45 entries)

en: Delete
cs: Smazat

en: Private
cs: Soukromé

en: Groups
cs: Skupiny

en: Type
cs: Typ

en: List
cs: Seznam

en: Actions
cs: Akce

en: Cancel
cs: Zrušit

en: Subscribe
cs: Přihlásit

en: Public
cs: Veřejná

en: Download
cs: Stáhnout

en: File
cs: Soubor

en: Edit
cs: Upravit

en: Date
cs: Datum

en: Size
cs: Velikost

en: Search
cs: Hledat

en: Image
cs: Obrázek

en: Settings
cs: Nastavení

en: Name
cs: Jméno

en: Save
cs: Uložit

en: Default
cs: Výchozí

en: Move
cs: Přesun

en: Small
cs: Malý

en: Large
cs: Velký

en: Upload
cs: Nahrát

en: Options
cs: Možnosti

en: Create
cs: Vytvořit

en: Custom
cs: Vlastní

en: Visibility
cs: Viditelnost

en: Thumbnail
cs: Náhled

en: Medium
cs: Střední

en: Desc
cs: Sestupně

en: Users
cs: Uživatelé

en: Folder
cs: Složka

en: Sort by
cs: Řadit dle

en: Root
cs: Kořen

en: icon
cs: ikona

en: Apply
cs: Použít

en: Uploading...
cs: Nahrávání probíhá...

en: Offset
cs: Posun

en: About
cs: Popis

en: Items per page
cs: Položek na stránku

en: - All -
cs: - Vše -

en: The size of the file in bytes.
cs: Velikost souboru v bajtech.

en: Edit @type
cs: Upravit @type

en: Asc
cs: Vzestupně
