Files and Folders (2.0.0) - en to da translation catalogue (47 entries)

en: Delete
da: Slet

en: Private
da: Privat

en: Groups
da: Grupper

en: List
da: Vis

en: Actions
da: Handlinger

en: Cancel
da: Annullér

en: Subscribe
da: Abonnér

en: Public
da: Offentlig

en: Download
da: Hent

en: File
da: Fil

en: Edit
da: Redigér

en: Date
da: Dato

en: Size
da: Størrelse

en: Search
da: Søg

en: Reset
da: Gendan

en: Image
da: Billede

en: Settings
da: Indstillinger

en: Name
da: Navn

en: Save
da: Gem

en: Default
da: Standard

en: Move
da: Flyt

en: Small
da: Lille

en: Large
da: Stor

en: Audio
da: Lyd

en: Options
da: Valg

en: Create
da: Opret

en: Custom
da: Tilpasset

en: Visibility
da: Synlighed

en: Desc
da: Faldende

en: Users
da: Brugere

en: Notifications
da: Meddelelser

en: Folder
da: Mappe

en: Sort by
da: Sortér efter

en: Root
da: Rod

en: Document
da: Dokument

en: Upload File
da: Upload fil

en: Apply
da: Udfør

en: Uploading...
da: Uploader...

en: Offset
da: Forskydning

en: About
da: Om

en: File uploaded successfully.
da: Fil uploadet

en: Do not send notifications for this update.
da: Udsend ikke beskeder til abonnenter om denne opdatering.

en: Items per page
da: Antal elementer

en: - All -
da: - Alle -

en: The size of the file in bytes.
da: Filens størrelse i bytes.

en: Edit @type
da: Redigér @type

en: Asc
da: Stigende
