Files and Folders (2.0.0) - en to dz translation catalogue (16 entries)

en: Delete
dz: བཏོན་གཏང་།

en: Type
dz: དབྱེ་བ།

en: List
dz: ཐོ་ཡིག་

en: Cancel
dz: ཆ་མེད་གཏང་།

en: Edit
dz: ཞུན་དག་འབད་

en: Date
dz: ཚེས་གྲངས།

en: Size
dz: ཚད།

en: Search
dz: འཚོལ་ཞིབ།

en: Reset
dz: སླར་སྒྲིག

en: Settings
dz: སྒྲིག་སྟངས་ཚུ་

en: Name
dz: མིང་།

en: Default
dz: སྔོན་སྒྲིག

en: Upload
dz: མངོན་གསལ་འབད་

en: Custom
dz: སྲོལ་སྒྲིག་

en: Visibility
dz: མཐོང་གསལ།

en: Users
dz: ལག་ལེན་པ་ཚུ་
