Files and Folders (2.0.0) - en to eo translation catalogue (33 entries)

en: Delete
eo: Forigu

en: Groups
eo: Grupoj

en: Type
eo: Tipo

en: List
eo: Listo

en: Actions
eo: Agoj

en: Cancel
eo: Nuligu

en: Download
eo: Elŝutu

en: File
eo: Dosiero

en: Edit
eo: Redaktu

en: Date
eo: Dato

en: Size
eo: Grandeco

en: Search
eo: Serĉu

en: Reset
eo: Restarigu

en: Image
eo: Bildo

en: Settings
eo: Agordoj

en: Name
eo: Nomo

en: Save
eo: Konservu

en: Default
eo: Defaŭlto

en: Small
eo: Malgranda

en: Large
eo: Granda

en: Upload
eo: Alŝutu

en: Create
eo: Kreu

en: Custom
eo: Propra

en: Visibility
eo: Videbleco

en: Medium
eo: Medio

en: Desc
eo: malkreske

en: Users
eo: Uzantoj

en: Sort by
eo: Ordigu laŭ

en: icon
eo: bildsimbolo

en: Apply
eo: Apliku

en: - All -
eo: - Ĉio -

en: The size of the file in bytes.
eo: La grandeco de la dosiero en bitoj.

en: Asc
eo: kreske
