Files and Folders (2.0.0) - en to et translation catalogue (52 entries)

en: Delete
et: Kustuta

en: Private
et: Privaatne

en: Groups
et: Grupid

en: Type
et: Liik

en: List
et: Nimekiri

en: Actions
et: Toimingud

en: Cancel
et: Tühista

en: Subscribe
et: Liitu meie uudiskirjaga!

en: Public
et: Avalik

en: Download
et: Allalaadimine

en: File
et: Manus

en: Edit
et: Muuda

en: Date
et: Kuupäev

en: Size
et: Suurus

en: Search
et: Otsing

en: Reset
et: Tühista

en: Image
et: Pilt

en: Settings
et: Seaded

en: Name
et: Nimi

en: Save
et: Salvesta

en: Default
et: Vaikimisi

en: Move
et: Liiguta

en: Small
et: Väike

en: Large
et: Suur

en: Audio
et: Heli

en: File Size
et: Failisuurus

en: Upload
et: Üleslaadimine

en: Options
et: Valikud

en: Create
et: Loo

en: Folder created successfully.
et: Kaust on edukalt loodud.

en: Custom
et: Kohandatud

en: Visibility
et: Nähtavus

en: Thumbnail
et: Pisipilt

en: Medium
et: Keskmine

en: Desc
et: Kahanev

en: Users
et: Kasutajad

en: Notifications
et: Teated

en: Folders
et: Kaustad

en: Folder
et: Kaust

en: Sort by
et: Sorteerimise alus

en: Shared
et: Jagatud

en: Root
et: Juur

en: Teams
et: Meeskonnad

en: Document
et: Dokument

en: Apply
et: Rakenda

en: Offset
et: Nihe

en: About
et: Programmist

en: Items per page
et: Kirjeid lehel

en: - All -
et: - Kõik -

en: The size of the file in bytes.
et: Faili suurus baitides.

en: Edit @type
et: Muuda @type

en: Asc
et: Kasvav
