Files and Folders (2.0.0) - en to eu translation catalogue (43 entries)

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Private
eu: Pribatua

en: Groups
eu: Multzoak

en: Type
eu: Mota

en: List
eu: Zerrenda

en: Actions
eu: Ekintzak

en: Cancel
eu: Bertan behera utzi

en: Subscribe
eu: Harpidetu

en: Public
eu: Publikoa

en: Download
eu: Deskargatu

en: File
eu: Fitxategi

en: Edit
eu: Editatu

en: Date
eu: Data

en: Size
eu: Tamaina

en: Search
eu: Bilatu

en: Reset
eu: Garbitu

en: Image
eu: Irudia

en: Settings
eu: Ezarpenak

en: Name
eu: Izena

en: Save
eu: Gorde

en: Default
eu: Lehenetsia

en: Small
eu: Txikia

en: Large
eu: Handia

en: Upload
eu: Igo

en: Options
eu: Aukerak

en: Create
eu: Sortu

en: Custom
eu: Pertsonalizatua

en: Visibility
eu: Ikusgarritasuna

en: Thumbnail
eu: Iruditxoa

en: Medium
eu: Ertaina

en: Desc
eu: Beheraka

en: Users
eu: Erabiltzaileak

en: Notifications
eu: Jakinarazpenak

en: Document
eu: Dokumentua

en: Apply
eu: Ezarri

en: Uploading...
eu: Igotzen...

en: Offset
eu: Desplazamendua

en: About
eu: (r)i buruz

en: Do not send notifications for this update.
eu: Ez bidali jakinarazpenik eguneraketa honengatik.

en: Items per page
eu: Elementuak orriak

en: - All -
eu: - Dena -

en: Edit @type
eu: Editatu @type

en: Asc
eu: Goraka
