Files and Folders (2.0.0) - en to fi translation catalogue (45 entries)

en: Delete
fi: Poista

en: Private
fi: Yksityinen

en: Groups
fi: Ryhmät

en: Type
fi: Tyyppi

en: List
fi: Lista

en: Actions
fi: Toimenpiteet

en: Cancel
fi: Peruuta

en: Subscribe
fi: Tilaa

en: Public
fi: Julkinen

en: Download
fi: Lataa

en: File
fi: Tiedosto

en: Edit
fi: Muokkaa

en: Date
fi: Päivämäärä

en: Size
fi: Koko

en: Search
fi: Etsi

en: Reset
fi: Palauta

en: Image
fi: Kuva

en: Settings
fi: Asetukset

en: Name
fi: Nimi

en: Save
fi: Tallenna

en: Default
fi: Oletus

en: Move
fi: Siirrä

en: Small
fi: Pieni

en: Large
fi: Suuri

en: Upload
fi: Siirrä

en: Options
fi: Valinnat

en: Create
fi: Luo

en: Custom
fi: Oma

en: Visibility
fi: Näkyvyys

en: Thumbnail
fi: Pienoiskuva

en: Medium
fi: Keskiverto

en: Users
fi: Käyttäjät

en: Notifications
fi: Ilmoitukset

en: Sort by
fi: Lajittele

en: Root
fi: Päätaso

en: Confirm Deletion
fi: Vahvista poisto

en: Teams
fi: Tiimit

en: Apply
fi: Käytä

en: About
fi: Tietoja

en: Restricted
fi: Rajoitettu

en: Do not send notifications for this update.
fi: Älä lähetä tästä päivityksestä ilmoituksia.

en: Items per page
fi: Merkintöjä sivua kohti

en: - All -
fi: - Kaikki -

en: The size of the file in bytes.
fi: Tiedoston koko tavuina.

en: Edit @type
fi: Muokkaa @type
