Files and Folders (2.0.0) - en to fil translation catalogue (16 entries)

en: Delete
fil: Tanggalin

en: Groups
fil: Mga grupo

en: Type
fil: Uri

en: List
fil: Listahan

en: Actions
fil: Mga gawain

en: Cancel
fil: Kanselahin

en: Edit
fil: Wastuhin

en: Date
fil: Petsa

en: Search
fil: Hanapin

en: Reset
fil: Ibalik sa pamantayan

en: Settings
fil: Mga pagtatakda

en: Name
fil: Pangalan

en: Save
fil: Pangalagaan

en: Default
fil: Pamantayan

en: Medium
fil: Katamtaman

en: Users
fil: Mga tagagamit
