Files and Folders (2.0.0) - en to ga translation catalogue (7 entries)

en: Delete
ga: Scrios

en: Cancel
ga: Cealaigh

en: Edit
ga: Cuir in eagar

en: Search
ga: Cuardaigh

en: Upload
ga: Uaslódáil

en: Users
ga: Úsádeoirí

en: Apply
ga: Cuir i bhfeidhm
