Files and Folders (2.0.0) - en to he translation catalogue (52 entries)

en: Delete
he: מחיקה

en: Private
he: פרטי

en: Groups
he: קבוצות

en: Type
he: סוג

en: List
he: רשימה

en: Actions
he: פעולות

en: Cancel
he: ביטול

en: Subscribe
he: הרשמה

en: Public
he: ציבורי

en: Download
he: הורדה

en: File
he: קובץ

en: Edit
he: עריכה

en: Date
he: תאריך

en: Size
he: גודל

en: Search
he: חיפוש

en: Reset
he: איתחול

en: Image
he: תמונה

en: Settings
he: הגדרות

en: Name
he: שם

en: Save
he: שמירה

en: Default
he: ברירת מחדל

en: Move
he: הזזה

en: Small
he: קטן

en: Large
he: גדול

en: Audio
he: אודיו

en: Upload
he: העלאה

en: Options
he: אפשרויות

en: Create
he: יצירה

en: Custom
he: מותאם

en: Visibility
he: ניראות

en: Thumbnail
he: תמונת אצבע

en: Medium
he: בינוני

en: Desc
he: יורד

en: Users
he: חברי האתר

en: Notifications
he: הודעות

en: Folder
he: תיקיה

en: Sort by
he: מיון לפי

en: Video
he: וידאו

en: Document
he: מסמך

en: Apply
he: החל

en: Offset
he: היסט

en: About
he: אודות

en: No items found.
he: לא נמצאו פריטים.

en: Do not send notifications for this update.
he: אל תשלח הודעות לגבי עדכון זה.

en: Items per page
he: פריטים לעמוד

en: - All -
he: - הכל -

en: The size of the file in bytes.
he: גודל הקובץ בבתים.

en: Edit @type
he: ערוך @type

en: Search...
he: חיפוש...

en: Asc
he: סדר עולה

en: Choose some options
he: בחירה מרובה

en: Show Details
he: הצג פרטים
