Files and Folders (2.0.0) - en to ht translation catalogue (13 entries)

en: Type
ht: Tip

en: Date
ht: Dat

en: Size
ht: Grosè

en: Search
ht: Chèche

en: Image
ht: Imaj

en: Name
ht: Non

en: Save
ht: Anrejistre

en: Default
ht: Pa defo

en: Desc
ht: Des

en: Apply
ht: Aplike

en: Items per page
ht: Eleman pou chak paj

en: - All -
ht: - Tout -

en: Asc
ht: Mont
