Files and Folders (2.0.0) - en to hy translation catalogue (27 entries)

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Groups
hy: Խմբեր

en: Type
hy: Տեսակ

en: List
hy: Ցանկ

en: Actions
hy: Գործողություններ

en: Cancel
hy: Չեղարկել

en: Subscribe
hy: Բաժանորդագրվել

en: Download
hy: Բեռնել

en: File
hy: Ֆայլ

en: Edit
hy: Խմբագրել

en: Date
hy: Ամսաթիվ

en: Size
hy: Չափ

en: Search
hy: Որոնել

en: Reset
hy: Վերականգնել

en: Image
hy: Նկար

en: Settings
hy: Ընտրանքներ

en: Name
hy: Անուն

en: Save
hy: Պահպանել

en: Default
hy: Լռելյայն

en: Small
hy: Փոքր

en: Large
hy: Մեծ

en: Upload
hy: Ներբեռնել

en: Options
hy: Ընտրանքներ

en: Create
hy: Ստեղծել

en: Visibility
hy: Տեսանելիություն

en: Sort by
hy: Դասակարգել ըստ

en: The size of the file in bytes.
hy: Ֆայլի չափսը բայթերով
