Files and Folders (2.0.0) - en to jv translation catalogue (31 entries)

en: Delete
jv: Busak

en: Groups
jv: Kelompok

en: Type
jv: Tipe

en: List
jv: Daftar

en: Actions
jv: Aksi

en: Cancel
jv: Batal

en: Download
jv: Undhuh

en: File
jv: Berkas

en: Edit
jv: Sunting

en: Date
jv: Tanggal

en: Size
jv: Ukuran

en: Search
jv: Goléki

en: Reset
jv: Baléknā

en: Image
jv: Gambar

en: Settings
jv: Sétingan

en: Name
jv: Jeneng

en: Save
jv: Simpen

en: Default
jv: Gawan

en: Small
jv: Cilik

en: Large
jv: Gedhe

en: Upload
jv: Unggah

en: Options
jv: Opsi

en: Create
jv: Gawé

en: Custom
jv: Kostum

en: Visibility
jv: Sing dikétokne

en: Medium
jv: Sedheng

en: Desc
jv: Urut Mundur

en: Users
jv: Panganggo

en: About
jv: Ngenani

en: - All -
jv: - Kabeh -

en: Asc
jv: Urut Maju
