Files and Folders (2.0.0) - en to ka translation catalogue (27 entries)

en: Delete
ka: წაშლა

en: Groups
ka: ჯგუფები

en: Type
ka: ტიპი

en: List
ka: სია

en: Actions
ka: ოპერაციები

en: Cancel
ka: გაუქმება

en: Subscribe
ka: გამოწერა

en: Public
ka: საჯარო

en: Download
ka: გადმოტვირთვა

en: File
ka: ფაილი

en: Edit
ka: რედაქტირება

en: Date
ka: თარიღი

en: Size
ka: ზომა

en: Search
ka: ძიება

en: Image
ka: სურათი

en: Settings
ka: პარამეტრები

en: Name
ka: სახელი

en: Small
ka: პატარა

en: Large
ka: დიდი

en: Upload
ka: ატვირთვა

en: Options
ka: პარამეტრები

en: Create
ka: შექმნა

en: Visibility
ka: ხილვადობა

en: Medium
ka: საშუალო

en: Desc
ka: აღწერა

en: Users
ka: მომხმარებლები

en: - All -
ka: - ყველა -
