Files and Folders (2.0.0) - en to kk translation catalogue (26 entries)

en: Delete
kk: Өшіру

en: Private
kk: Жеке

en: Groups
kk: Группалар

en: Type
kk: Тип

en: List
kk: Көрсету

en: Actions
kk: Әрекеттер

en: Cancel
kk: Келіспеу

en: Download
kk: Жүктеу

en: Edit
kk: Өңдеу

en: Date
kk: Датасы

en: Size
kk: Көлем

en: Search
kk: Іздестіру

en: Reset
kk: Ысыру

en: Image
kk: Сурет

en: Settings
kk: Теңшелімдер

en: Name
kk: Аты

en: Save
kk: Сақтау

en: Default
kk: Стандартты

en: Small
kk: Кіші

en: Large
kk: Ірі

en: Upload
kk: Жүктеу

en: Create
kk: Қосу

en: Custom
kk: Өзгертпелі

en: Visibility
kk: Көріну

en: Medium
kk: Орташа

en: Users
kk: Пайдаланушылар
