Files and Folders (2.0.0) - en to km translation catalogue (28 entries)

en: Delete
km: លុប

en: Type
km: ប្រភេទ

en: List
km: បញ្ជី

en: Actions
km: អំពើ

en: Cancel
km: បោះបង់

en: Download
km: ទាញយក

en: File
km: ឯកសារ

en: Edit
km: កែសម្រួល

en: Date
km: កាលបរិច្ឆេទ

en: Size
km: ទំហំ

en: Search
km: ស្វែងរក

en: Reset
km: កំណត់​ឡើង​វិញ

en: Image
km: រូប​ភាព

en: Settings
km: ការ​កំណត់

en: Name
km: ឈ្មោះ

en: Save
km: រក្សា​​ទុក​​

en: Default
km: លំនាំដើម

en: Small
km: តូច

en: Large
km: ធំ

en: Upload
km: ផ្ទុកឡើង

en: Options
km: ជម្រើស

en: Create
km: បង្កើត

en: Custom
km: ផ្ទាល់ខ្លួន

en: Visibility
km: ភាពអាច​មើល​ឃើញ

en: Medium
km: មធ្យម

en: Users
km: អ្នក​ប្រើ

en: About
km: អំពី

en: The size of the file in bytes.
km: ទំហំ​ឯកសារ​គិតជា​បៃ ។
