Files and Folders (2.0.0) - en to kn translation catalogue (45 entries)

en: Delete
kn: ಅಳಿಸಿ ಹಾಕು

en: Private
kn: ಖಾಸಗಿ

en: Groups
kn: ಸಮೂಹಗಳು

en: Type
kn: ಶೈಲಿ

en: List
kn: ಪಟ್ಟಿ

en: Actions
kn: ಕಾರ್ಯಗಳು

en: Cancel
kn: ರದ್ದುಗೊಳಿಸು

en: Subscribe
kn: ಚಂದಾದಾರನಾಗು

en: Public
kn: ಸಾರ್ವಜನಿಕ

en: File
kn: ಕಡತ

en: Edit
kn: ಸಂಸ್ಕರಿಸು

en: Date
kn: ದಿನಾಂಕ

en: Size
kn: ಗಾತ್ರ

en: Search
kn: ಹುಡುಕು

en: Reset
kn: ಪುನಃ ಹೊಂದಿಸು

en: Image
kn: ಚಿತ್ರ

en: Settings
kn: ಸಿದ್ಧತೆಗಳು

en: Name
kn: ಹೆಸರು

en: Save
kn: ಉಳಿಸಿ

en: Default
kn: ಡೀಫಾಲ್ಟ್‍

en: Small
kn: ಚಿಕ್ಕದಾದ

en: Large
kn: ದೊಡ್ಡದಾದ

en: Audio
kn: ಆಡಿಯೋ

en: Upload
kn: ಅಪ್ ಲೋಡ್ ಮಾಡಿ

en: Options
kn: <b>ಆಯ್ಕೆಗಳು</b>

en: Create
kn: ಸೃಜಿಸು

en: Custom
kn: ಇಚ್ಛೆಯ

en: Thumbnail
kn: ತಂಬ್‌ನೈಲ್‌

en: Medium
kn: ಮಧ್ಯಮ

en: Users
kn: ಬಳಕೆದಾರರು

en: Notifications
kn: <b>ಸೂಚನೆಗಳು</b>

en: Folders
kn: ಕಡತಕೋಶಗಳು

en: Folder
kn: ಹೊಸ ಕಡತಕೋಶ

en: Shared
kn: ಹಂಚಿಕೆಗೊಂಡ

en: Root
kn: ಮೂಲ

en: icon
kn: ಚಿಹ್ನೆ

en: Video
kn: ವೀಡಿಯೋ

en: Document
kn: ದಸ್ತಾವೇಜು

en: Apply
kn: ಅನ್ವಯಿಸು

en: About
kn: ಕುರಿತು

en: Presentation
kn: ಪ್ರಸ್ತುತಿ

en: Folder Name
kn: ಫೋಲ್ಡರಿನ ಹೆಸರು

en: File Type
kn: ಕಡತದ ಬಗೆ

en: Spreadsheet
kn: ಸ್ಪ್ರೆಡ್ ಶೀಟ್

en: File System
kn: ಕಡತವ್ಯವಸ್ಥೆ
