Files and Folders (2.0.0) - en to mg translation catalogue (8 entries)

en: Delete
mg: Fafaina

en: Groups
mg: Vondrona

en: Type
mg: Karazana

en: List
mg: Lisitra

en: Actions
mg: Asa

en: Cancel
mg: Aoka ihany

en: Search
mg: Karoka

en: Medium
mg: Antonony
