Files and Folders (2.0.0) - en to mk translation catalogue (7 entries)

en: Type
mk: Тип

en: List
mk: Листа

en: Actions
mk: Акции

en: Search
mk: Барање

en: Settings
mk: Поставки

en: Users
mk: Корисници

en: - All -
mk: - Сите -
