Files and Folders (2.0.0) - en to mr translation catalogue (27 entries)

en: Delete
mr: मिटवा

en: Private
mr: खाजगी

en: Groups
mr: समुह

en: Type
mr: प्रकार

en: List
mr: यादी

en: Actions
mr: कृती

en: Cancel
mr: रद्द

en: Public
mr: सार्वजनिक

en: Download
mr: डाउनलोड

en: File
mr: फाईल

en: Edit
mr: संपादन

en: Date
mr: दिनांक

en: Size
mr: आकार

en: Search
mr: शोध

en: Reset
mr: पुर्ववत

en: Image
mr: छायाचित्र

en: Settings
mr: संरचना

en: Name
mr: नाव

en: Save
mr: संरक्षीत

en: Default
mr: मुळस्वरुप

en: Move
mr: सरकवा

en: Small
mr: लहान

en: Large
mr: मोठे

en: Audio
mr: ध्वनी

en: Upload
mr: अपलोड

en: Options
mr: विकल्प

en: Sort by
mr: क्रमवारी नुसार लावा
