Files and Folders (2.0.0) - en to ne translation catalogue (26 entries)

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Private
ne: निजि

en: Groups
ne: समूह

en: Type
ne: प्रकार

en: List
ne: सूचि

en: Actions
ne: कार्यहरू

en: Cancel
ne: रद्द गर्नुहोस्

en: Public
ne: सार्वजनिक

en: File
ne: फ़ाइल

en: Edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्

en: Date
ne: मिति

en: Size
ne: आकार

en: Search
ne: खोज्नुहोस्

en: Reset
ne: रिसेट गर्नुहोस्

en: Settings
ne: सेटिङहरू

en: Name
ne: नाम

en: Save
ne: बचत गर्नुहोस्

en: Default
ne: पूर्वनिर्धारित

en: Upload
ne: अपलोड

en: Create
ne: सिर्जना

en: Custom
ne: अनुकूल

en: Visibility
ne: दर्शनीयता

en: Medium
ne: माध्यम

en: Users
ne: प्रयोगकर्ताहरू

en: Sort by
ne: क्रमबद्ध

en: About
ne: बारेमा
