Files and Folders (2.0.0) - en to oc translation catalogue (42 entries)

en: Delete
oc: Suprimir

en: Private
oc: Privat

en: Groups
oc: Gropes

en: Type
oc: Tipe

en: List
oc: Listar

en: Actions
oc: Accions

en: Cancel
oc: Anullar

en: Download
oc: Telecargament

en: File
oc: Fichièr

en: Edit
oc: Modificar

en: Date
oc: Data

en: Size
oc: Talha

en: Search
oc: Recercar

en: Reset
oc: Reïnicializar

en: Image
oc: Imatge

en: Settings
oc: Paramètres

en: Name
oc: Nom

en: Save
oc: Enregistrar

en: Default
oc: Per defaut

en: Small
oc: Pichon

en: Large
oc: Grand

en: Audio
oc: Àudio

en: Upload
oc: Transferiment de fichièrs

en: Options
oc: Opcions

en: Create
oc: Crear

en: Custom
oc: Personalizat

en: Visibility
oc: Visibilitat

en: Medium
oc: Mejan

en: Users
oc: Utilizaires

en: Notifications
oc: Notificacions

en: Folders
oc: Dorsièrs

en: Folder
oc: Dorsièr

en: Sort by
oc: Triar per

en: Shared
oc: Partejat

en: Root
oc: Raiç

en: Teams
oc: Equipas

en: Apply
oc: Aplicar

en: Offset
oc: Decalatge

en: About
oc: A prepaus

en: Items per page
oc: Elements per pagina

en: - All -
oc: - Tot -

en: Edit @type
oc: Modificar @type
