Files and Folders (2.0.0) - en to pl translation catalogue (59 entries)

en: Delete
pl: Usuń

en: Private
pl: Prywatne

en: Groups
pl: Grupy

en: Type
pl: Typ

en: List
pl: Lista

en: Actions
pl: Akcje

en: Cancel
pl: Anuluj

en: Subscribe
pl: Subskrybuj

en: Public
pl: Publiczna

en: Download
pl: Pobierz

en: File
pl: Plik

en: Edit
pl: Edytuj

en: Date
pl: Data

en: Size
pl: Rozmiar

en: Search
pl: Szukaj

en: Reset
pl: Resetuj

en: Image
pl: Obraz

en: Settings
pl: Ustawienia

en: Name
pl: Nazwa

en: Save
pl: Zapisz

en: Default
pl: Domyślny

en: Move
pl: Przenieś

en: Small
pl: Małe

en: Large
pl: Duże

en: Upload
pl: Wyślij plik

en: Options
pl: Opcje

en: Create
pl: Utwórz

en: Folder created successfully.
pl: Folder został utworzony pomyślnie.

en: Custom
pl: Własne

en: Visibility
pl: Widoczność

en: Thumbnail
pl: Miniaturka

en: Medium
pl: Średnie

en: Desc
pl: Malejąco

en: Users
pl: Użytkownicy

en: Notifications
pl: Powiadomienia

en: Sort by
pl: Sortuj po

en: Shared
pl: Udostępnione

en: Root
pl: Korzeń

en: Video
pl: Wideo

en: Confirm Deletion
pl: Potwierdź usunięcie

en: Teams
pl: Drużyny

en: Document
pl: Dokument

en: Apply
pl: Zastosuj

en: Uploading...
pl: Wysyłanie...

en: File Name
pl: Nazwa pliku

en: Offset
pl: Przesunięcie

en: About
pl: O stronie

en: Presentation
pl: Prezentacja

en: Do not send notifications for this update.
pl: Nie wysyłaj powiadomień dla tej aktualizacji.

en: Items per page
pl: Elementów na stronę

en: - All -
pl: - Wszystko -

en: Spreadsheet
pl: Arkusz kalkulacyjny

en: The size of the file in bytes.
pl: Wielkość pliku w bajtach.

en: Edit @type
pl: Edytuj @type

en: File System
pl: System plików

en: Search...
pl: Szukaj...

en: Asc
pl: Rosnąco

en: Choose some options
pl: Wybierz opcje

en: Change Layout
pl: Zmień układ
