Files and Folders (2.0.0) - en to ru translation catalogue (70 entries)

en: Delete
ru: Удалить

en: Private
ru: Приватный

en: Groups
ru: Группы

en: Type
ru: Тип

en: List
ru: Список

en: Actions
ru: Действия

en: Cancel
ru: Отмена

en: Subscribe
ru: Подписаться

en: Public
ru: Общедоступный

en: Download
ru: Скачать

en: File
ru: Файл

en: Edit
ru: Редактировать

en: Date
ru: Дата

en: Size
ru: Размер

en: Search
ru: Поиск

en: Reset
ru: Сбросить

en: Image
ru: Изображение

en: Settings
ru: Настройки

en: Name
ru: Название

en: Save
ru: Сохранить

en: Default
ru: По умолчанию

en: Move
ru: Перенести

en: Small
ru: Маленький

en: Large
ru: Большой

en: Audio
ru: Аудио

en: File Size
ru: Размер файла

en: Upload
ru: Закачать

en: Options
ru: Опции

en: Create
ru: Создать

en: Folder created successfully.
ru: Папка успешно создана.

en: Custom
ru: Собственная

en: Visibility
ru: Видимость

en: Thumbnail
ru: Миниатюра

en: Medium
ru: Средний

en: Desc
ru: По убыванию

en:  bytes
ru:  байт

en: Users
ru: Пользователи

en: Notifications
ru: Уведомления

en: Folders
ru: Папки

en: Folder
ru: Папка

en: Sort by
ru: Сортировать по

en: Root
ru: Корень

en: icon
ru: иконка

en: Video
ru: Видео

en: Confirm Deletion
ru: Подтвердите Удаление

en: Teams
ru: Команды

en: Pdf
ru: PDF

en: Document
ru: Документ

en: Upload File
ru: Закачать файл

en: Apply
ru: Применить

en: Uploading...
ru: Закачивается...

en: Allowed Roles
ru: Разрешенные роли

en: File Name
ru: Имя файла

en: Offset
ru: Пропустить

en: About
ru: Информация

en: Restricted
ru: Органиченный

en: Presentation
ru: Представление

en: File uploaded successfully.
ru: Выгрузка файла успешна.

en: Do not send notifications for this update.
ru: Не отправлять оповещения для этого обновления.

en: Items per page
ru: Элементов на страницу

en: - All -
ru: - Все -

en: The size of the file in bytes.
ru: Размер файла в байтах.

en: Edit @type
ru: Редактировать @type

en: File System
ru: Файловая система

en: Search...
ru: Поиск...

en: Are you sure you want to delete this item? This action cannot be undone.
ru: Хотите удалить этот пункт?  Это действие не может быть отменено.

en: Asc
ru: По возрастанию

en: Choose some options
ru: Выберите какие-нибудь варианты

en: Content Visibility
ru: Видимость материалов

en: Change Layout
ru: Сменить макет
