Files and Folders (2.0.0) - en to sk translation catalogue (48 entries)

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Private
sk: Súkromné

en: Groups
sk: Skupiny

en: Type
sk: Typ

en: List
sk: Zoznam

en: Actions
sk: Akcie

en: Cancel
sk: Zrušiť

en: Subscribe
sk: Prihlásiť

en: Public
sk: Verejné

en: Download
sk: Prevziať

en: File
sk: Súbor

en: Edit
sk: Upraviť

en: Date
sk: Dátum

en: Size
sk: Veľkosť

en: Search
sk: Vyhľadávanie

en: Image
sk: Obrázok

en: Settings
sk: Nastavenia

en: Name
sk: Názov

en: Save
sk: Uložiť

en: Default
sk: Predvolené

en: Small
sk: Malé

en: Large
sk: Veľké

en: Upload
sk: Nahrať

en: Options
sk: Nastavenia

en: Create
sk: Vytvoriť

en: Custom
sk: Vlastná

en: Visibility
sk: Viditeľnosť

en: Thumbnail
sk: Miniatúra

en: Medium
sk: Stredná

en: Desc
sk: Zostupne

en: Users
sk: Používatelia

en: Notifications
sk: Upozornenia

en: Sort by
sk: Zoradiť podľa

en: Root
sk: Najvyššia úroveň

en: Upload File
sk: Nahrať súbor

en: Apply
sk: Použiť

en: Allowed Roles
sk: Povolené kategórie používaťeľov

en: Offset
sk: Ofset

en: About
sk: Informácie o

en: Restricted
sk: Obmedzený

en: Do not send notifications for this update.
sk: Neposielať upozornenia na aktualizáciu.

en: Items per page
sk: Položky na stránku

en: - All -
sk: - Všetky -

en: The size of the file in bytes.
sk: Veľkosť súboru v bajtoch.

en: Edit @type
sk: Upraviť @type

en: Asc
sk: Vzostupne

en: Choose some options
sk: Zvoľte si

en: Show Details
sk: Zobraziť podrobnosti
