Files and Folders (2.0.0) - en to sl translation catalogue (26 entries)

en: Delete
sl: Izbriši

en: Groups
sl: Skupine

en: Type
sl: Tip

en: List
sl: Seznam

en: Actions
sl: Akcije

en: Cancel
sl: Prekliči

en: Subscribe
sl: Naroči me

en: Download
sl: Prenesi

en: File
sl: Datoteka

en: Edit
sl: Uredi

en: Date
sl: Datum

en: Size
sl: Velikost

en: Search
sl: Išči

en: Reset
sl: Ponastavi

en: Image
sl: Slika

en: Settings
sl: Nastavitve

en: Name
sl: Ime

en: Save
sl: Shrani

en: Default
sl: Privzeto

en: Upload
sl: Nalaganje

en: Options
sl: Možnosti

en: Custom
sl: Prilagojeno

en: Visibility
sl: Vidljivost

en: Medium
sl: Srednja

en: Users
sl: Uporabniki

en: About
sl: O modulu
