Files and Folders (2.0.0) - en to sq translation catalogue (24 entries)

en: Delete
sq: Fshij

en: Type
sq: Lloji

en: List
sq: Lista

en: Actions
sq: Veprimet

en: Cancel
sq: Anulo

en: Download
sq: Metoda e shkarkimeve

en: Edit
sq: Ndrysho

en: Date
sq: Data

en: Size
sq: Madhësia

en: Search
sq: Kërko

en: Reset
sq: Rifillo

en: Settings
sq: Rregullimet

en: Name
sq: Emri

en: Save
sq: Ruaj

en: Default
sq: E Paracaktuar

en: Small
sq: E vogël

en: Large
sq: E madhe

en: Upload
sq: Ngarkimi

en: Create
sq: Krijo

en: Custom
sq: E personalizuar

en: Visibility
sq: Dukshmëria

en: Medium
sq: Mesatar

en: Users
sq: Përdorues

en: About
sq: Informacione
